Jingle Seslendirmeleri


Jingle Seslendirmeleri

Radyo televizyon sosyal medya yayın alanında kullanılacak jingle seslendirmeleri üretiyoruz. İlgili sayfalar içerisinde yer alan örnekleri dinlemek için sitemizde gezinti yapabilir bizi arayarak tasarlanmasını istediğiniz jingle seslendirme prodüksiyonu hakkında görüşme sağlayabilirsiniz.

Club Dj Jingle


Club Dj Jingle

Sergileceğiniz performans başlarken kullanmak isteyeceğiniz DJ İNTRO JİNGLE çalışmalarınızı hazırlıyoruz. İntro jingle yapımınızı sahne aldığınız mekanlarda ve setlerin başına kullanabilirsiniz. Ayrıca intro jingle yapımlarına ek olarak dj in yayın akışı içerisinde kullabileceği jingle seslerinide üretmekteyiz.

Radyo Dj Jingle


Radyo Dj Jingle

Radyo yayınlarınızda programı tanıtma ve program akışında süreliklik sağlamaya yönelik sunumlarda önemli rol oynayan 'jingle yapımları' anonslarınız yayınladığınız şarkılar arası ve şarkı üzeri kullanım alanında programın ve programcının en etkili destek ses üretimleri arasında yer alır. Yayınlanan jingle çalışmaları program içi ve programlar arası geçişleri sağlayarak yayında akış belirliyecilik rolünü gerçekleştirir. Jingle sesleri ses seviye ayarlamaları ile yayında dikkat çekebilecek efektler ile hazırlanmaktadır. Dj jingle Alper Doğan

Jingle Dinle


Jingle Dinle

Jingle dinle içerikli sayfamızda farklı kategorilerde hazırlanan jingle çalışmaları yer almaktadır. Zaman içerisinde düzenlenen site içerisinde geliştirme yayınları olarak eklenen jingle dinle seslendirme yapımları sayfa içeriğinde kategorilendirilerek karma yayın bölümlerinde ve kendi kategorisi içerisinde benze yapımlar arasında yer alan kısımlarda güncellenmektedir.

Jingle indir


Jingle İndir

jingle indir sayfamızda indirme linkleri kodlama bölümünde yazmaktadır. Kodlama bölümüne ulaşmak için browsernızın sayfa kaynağını görüntüle bölümünü ya da klavyenizde ki F12 tuşunu kullanabilirsiniz. Kodlama içerisinde .mp3 yazan bölümlerden indirmek istediğiniz içeriğin uzantı linkini kopyalayarak kulladığınız sisteme download edebilirsiniz. dj jingle, dj jingle sesi, radyo dj jingle, jingle indir, club dj jingle, clup dj jingle, jingle dinle, cıngıl hazırlama, jingle yapımı, radyo jingle, dj jingle örnekleri, dj jingle sesleri, dj jingle tanıtımları, cıngıl yapma programı