Cıngıl Ücretleri


Jingle fiyatları hakkında bilgi almak için arayın görüşelim. Cıngıl seslendirme alanında başlıca reklam jingle, radyo jingle, dj jingle prodüksiyonlarına yönelik seslendirme yapımları hazırlıyoruz. Aşağıdaki sayfalarda yer alan bölümlerden ilgili kategori içeriklerine ulaşabilirsiniz. Firmalar için reklam cıngıl seslendirmeleri, radyo ve televizyonlar için sinyal jingle tasarımları, dj ve program yapımcıları için tanıtım jingle seslendirmeleri hazırlıyoruz. jingle fiyatları, cıngıl ücretleri, reklam jingle fiyatları, dj jingle ücretleri, radyo jingle fiyatları, reklam cıngıl ücretleri, jingle seslendirme fiyatları, jingle hazırlama

Reklam Jingle


Reklam Jingle

Firmalara yönelik hazırladığımız reklam jingle örneği için resme tıklayın açılan sayfa içerisinde ki playerda yer alan örnekleri dinleyin.

Radyo Jingle


Radyo Jingle

Radyo yayınlarında kulanılacak güncel jingle, sweeper, teaser, tanıtım jingle prodüksiyonları için bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Dj Jingle


Dj Jingle

Radyo programcılarının vazgeçilmez yapımlarıdır radyo jingle seslendirmeleri. Radyo yayınlarınızda ihtiyacınız olan jingle tasarımları için bizi arayın.

Jingle Seslendirmeleri


Jingle Seslendirmeleri

Televizyon, radyo, firma, ürün, hizmet, marka ve kişileri ifade eden reklam tanıtım jingle seslendirme spot tasarımları bir çok alanda kullanılabilir ses yapımlarıdır. Jingle seslendirme yapımları için arayın görüşelim.