Güncel Konserler


Güncel Konserler

Güncel konser tanıtım seslendirme spotları hazırlamak ve yayınlamak için bizimle iletişim kurmanızı bekliyor olacağız.

Konser Reklamları


Konser Reklamları

Konser parti organizasyon tanıtımları alanında hazırladığımız seslendirme tanıtım spotları ile Konserlerinizin Sesi Siz, Tanıtımlarınızın sesi biz oluyoruz.

Sanatçı konser tanıtımlarına yönelik sanatçının menejerine veya organizasyonu düzenleyenlere konser tanıtımları için yukarıda örneklerde yer alan türde seslendirme spotları hazırlıyoruz. Hazırladığımız seslendirme spotlarını radyo sesli yayın ortamlarında kullanabileceğiniz gibi video görselleri ile bütünleştirerek televizyon, instagram, facebook, youtube gibi sosyal paylaşım platformlarında da kullanabilirsiniz.

Konuk Şanatçı Tanıtımları


Konuk Şanatçı Tanıtımları

Şanatçıların katılacakları programları daha önce dinleyicilere haber veren sanatçı konuk tanıtım seslendirme spotları ile sanatçıların radyo televizyon ya da diğer platformlarda davetliler ile buluşacağını muhabbet eşliğinde soruları cevaplayacağını merak edilenler konusunda bilgiler aktarırken şarkılarını seslendireceğini haber veren tanıtım seslendirme spotları için bizimle iletişim kurmanızı bekliyor olacağız. Örnek seslendirme yapımlarımız playerda yer almaktadır.

Dj Parti Reklamları


Dj Parti Reklamları

Dj parti organizasyonları için hazırladığımız tanıtımlar ile dinleyici kitlesini davet edecek yapımlar sunuyor ve tanıtım ses kayıtları oluşturuyoruz

Konser Reklam Seslendirmeleri


Konser Reklam Seslendirmeleri

Konser organizasyonları sanatçıların sevenleri ile buluştuğu. Sanatçıya ilgi duyan sevenlerinin ise sevdikleri sanatçıyla aynı ortamda buluşma fırsatı sunan etkiliklerdir. Konser reklam seslendirme spotları hazırlayarak sanatçılar ile sevenlerini arasında kurulan bağda iletişim ses kayıtları oluşuturuyoruz. Konser reklamları organizatörler veya sanatçının menejeri tarafından takip edilen sanatçı ile dinleyicileri bir mekan ve tarihte buluşmaya devat eden yapımlardır. Hazırladığımız konser reklam tanıtımlarını radyo televizyon sosyal medya yayın araçlarına kullanmak üzere tasarlıyoruz.

Konser Reklam Örnekleri


Konser Reklam Örnekleri

Konserler katılımcı topluluk önünde bir şarkıcı ya da müzik grubunun seyirci önünde müzikal anlamda gösterdikleri canlı performanslardır. Konser tek bir müzisyen bir orkestra ya da koro ile gerçekleştirilebilir. Tek bir müzisyenin sergilediği canlı performansa resital adı verilir. Konserler gece kulüplerinde konser salonlarında açık alanlarda çok amaçlı salonlarda ve stadyumlarda gerçekleştirilebilir.