Radyo Cıngıl

Radyo Jingle Seslendirme


Radyo Jingle Seslendirmeleri

Radyo jingle tasarımları üretiyoruz. Arayın görüşelim radyonuz için jingle sesleri üretelim... Radyo jingle seslendirmeleri bir radyoyu diğerlerinden ayıran özel prodüksiyon işleri arasındadır. Radyo yayınlarınızda şarkı arası ve şarkı üzeri kullanabileceğiniz jingle - teaser - sweeper - spotları hazırlıyoruz. Dinamik mesaj sloganları ile yayınlarınızı canlı ve güncel tutarak dinleyicileriniz ile radyonuz arasında ki bağı pekiştirecek çalışmalar olan jingle tasarımları için bizi arayabilirsiniz. Dinleyicilerine şarkılar ve program arası geçişlerde kaliteli jingle sweeper teaser sesleri ile hitap etmek, yayın akışını ve jingle çalışmalarını güncel tutarak sürükleyici dinlenme akışı oluşturmak aktif çalışan radyoların kolayca başardığı işlerdir. Kullanmak istediğiniz jinglelara ulaşmak için bizimle iletişim kurmanızı bekliyor olacağız. Radyo jingle Dinle bölümünde yenilenen ve değişen içerikler yer almaktadır.

Ulusal Radyo Jingle


Ulusal Radyo Jingle

Radyo yayınlarında insanlara ses ile ulaşılmaktadır. Radyo yayıncılığının dinleme odaklı olması nedeni ile kullanılacak sesler önemli ve belirleyici unsur olarak 1. sıradadır. Radyo yayınlarında öncelikli amaç sesle duyguları hissettirebilmek üzere hareket edilmesi gerektiğini bilincini kaybetmemektir. Ses tonu ve sunuş biçiminde sıcaklık ve samimiyet oluşturmak gerekir. Kendine güvenen, kulağa hoş gelecek, kendinden emin bir ses tonu dinleyicide güven samimiyet ve ilgi oluşturan en önemli faktördür. Bu özellik aynı zamanda güvenilirliği ve inandırıcılığı da içinde barındırır. Yayın akışı içerisinde aynı tempoda bir program sunumu dinleyici de bıktırıcı bir etki yaratabilir. Yayınlarda tek düzelikten samimiliğin ve resmiyetin aşırısından uzak durulmalıdır. Dinleyici binlerce kişi değil tek bir kişi dahi olsa aynı ortamı ve kaliteyi sunmak bir radyonun ve programcının en önemli görevidir. Telefon görüşmelerimizde karşımızda ki kişinin anlattığımızla ilgilenmesini ve dinlemesini nasıl sağlamaya çalışıyorsak radyo yayınlarında da bu şekilde konuşmak gerekir. Radyo jingle İndir Bölümünde uzantıları takip ederek jingle çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Yerel Radyo Jingle


Yerel Radyo Jingle

Radyo programları müzik seçimleri... Yayında kullanılan müziklerin olur olmaz yerlerde düzensiz yayınlanması yerine anonslar da en uygun yerde en uygun biçimde kullanılması gerekir. Sunduğunuz programları her bulunan boşluğa yayın akışı ile alakası olmayan yani düzensiz müzik ritimleri ve birbiri ile uyumsuz duygu geçişleri olan şarkılarla doldurmamak gerekir. Programın birden fazla konusu olduğu durumlarda konular arası geçişte veya tek bir konu olduğu durumlarda ise bölümler arasında jingle yapımları ile yayın akış dengesi sağlanmalıdır. Programların giriş, gelişme ve sonuç bölümleri arasında JİNGLE kullanılır. Radyo prodgramcıları jingle destekleri ve müzik seçimleri ile program başarısı daha da arttırır. Örneğin kırsal kesime seslenen tarımla ilgili bir radyo programında Jazz müzik yerine hedef kitlenin alışageldiği yerel ya da yöresel müziklerden yararlanmak programda verilmesi istenen mesajın etkisini arttırır. Program anonsları arasında çalınan müzik gelecek anonsa kadar aradaki boşluğu doldurur bu sebeple yayında ki şarkı seçimlerinizin özenli olması gerekmektedir.

Pop Radyo Jingle


Pop Radyo Jingle

Günümüzde birçok radyo kanalı yayın yapmaktadır. Pop radyo yayın kanallarının yerel bölgesel ulusal faaliyetleri içerisinde ihtiyaç duyabilecekleri jingle seslendirmelerini sunuyoruz. İnternetin gelişerek insanlara daha çok ulaşabilme potansiyelini arttırması ile radyolar yayın akışlarını dünyaya sunabilmektedir. Orgazanisayonu iyi yürütülen bir radyonun başarılı dj’leri ve programları sürdürmeleri oldukça geniş kitlelere ulaşmaları mümkün kılacaktır. Pop dinleyici ve takipçi kitlesiyle başarı yakalamış olan radyo kanallarına yönelik hazırlayacağımız jingle çalışmaları için bize ulaşmanızı bekliyor olacağız. Alper Doğan Radyo Jingle

Arabesk Radyo Jingle


Arabesk Radyo Jingle

Arabesk yayınlarınız için hazırlayacağımız arabesk radyo Radyo Jingle seslendirmeleri için bizi arayınız. Arabesk müzik geniş kitlelere hitap eden yapısı ile ülkemizde geniş dinleyici kitlesine sahip olan müzik türleri arasındadır. Arabesk radyo yayınları dinleyiciler ile yapılan paylaşımları ile aktif etkileşim potansiyeline sahip sunumlara imza atarak başarılarını sürdürmeye devam etmektedir. Hazırlanlanmasını istediğiniz programcı tanıtım ve radyo jingle yapımları ile birlikte çalışacağımız projeler için buradayız.

Türkü Radyo Jingle


Türkü Radyo Jingle

Türkü Radyo jingle bölümünde yenilenen ve değişen içerikleri takip edebilirsiniz. Türkü yayınlarında kullanabileceğiniz türkü radyo jingle yapımları için bizi arayınız.

İnternet Radyo Jingle


İnternet Radyo Jingle

İnternet Radyo jingle internetin sağladığını olanaklar ile radyo yayıncılığının internet ortamında da yaygınlaşmasına sebep oldu. İnternet yayınları yapan radyolar için hazırladığımız jingle seslendirmelerini yenilenen ve değişen sayfa içeriklerinden takip edebilirsiniz.