Radyo Reklam Prodüksiyonları Nerede Yapılır?

Radyo reklam prodüksiyonları; firmalar ve radyo ile yapılan anlaşma içeriğine göre aşağıda ki bir kaç madde içerisinde hizmet verenler tarafından hazırlanır :

  • 1 - Radyonların kendi bünyelerinde yer alan prodüksiyon odalarında yapılır.
  • 2 - Reklam seslendirme & kayıt stüdyolarında oluşturulur.
  • 3 - Prodüksiyon yeteneğin olan Freelancer çalışanların kendi ortamlarında hazırlanır.
Radyo reklam prodüksiyonları nerede ve nasıl yapılır.

Duyulur, anlaşılır ve bilinir olmak için üretilmesi tasarlanan prodüksiyonlar gerekli cihaz ve yazılımların kullanıma hazır olduğu ortamlarda yapılmaktadır. Hazırlanacak reklam spotuna göre prodüksiyon nasıl yapılır listesi genişletilebilir.

Radyo Reklam Prodüksiyonları Nasıl Yapılır?

  • a - Bilgisayar, ses kartı, mikrofon, daw (ses düzenleme programları), kayıt alma sesi işleme ve radyo reklam prodüksiyonu ihtiyacınızı görmeye yeterli olacaktır.

  • b - Teknik cihazlar farklı bütçelere hitap edecek genişlikte olduğu için marka model belirmiyoruz. Bütçenize uygun olan cihazı tercih ederek reklam prodüksiyonunda temel ürünlere sahip olarak projenizi hazırlayabilirsiniz.

  • c - Yazılım olarak Adobe Audition hazırlanacak proje için işinizi görecektir. İşin içine girdikçe vst plugin ve diğer eklentilerle sese farklı tonlar kazandırabilir yaptığınız prodüksiyona soundFX arşivlerinden seçeceğiniz efektleri eklereyek projenizi zenginleştirebilirsiniz.

  • d - Seslendirme sanatçılar, vokal sesler, herhangi bir müzik aracını ustalıkla çalabilen kişiler hazırlayacağınız ileri düzey özgün prodüksiyonlarda görev alacaklar arasında yer alır.

Radyo Reklam Prodüksiyonları Hazırlama

Müşterilere iletilmek üzere fiyat, yenilikler, ürün tanıtımları gibi güncel durumları aktarma yönünde hazırlanan radyo reklam prodüksiyonları ile bilgi akışını sağlayarak etkinliğinizi aktifleştirebilirsiniz. Profesyonel çalışma sahasında radyo reklamları çevresel pazarlama güven inşaası ve açık iletişim kurma gibi alanlarda yardımcı bir iletişim aracıdır.

Tv Reklam Prodüksiyon


Televizyon Reklam Prodüksiyon

Televizyon reklam prodüksiyonu ile halk arasında ulaşılabilir olma açısından televizyon reklam tanıtım prodüksiyon üretimleri sunarak aktif çalışmalarınızı insanlar ile paylaşabilmenize yardımcı olacak televizyon reklam prodüksiyonları hazırlıyoruz.