Uygarlığımızın geçmişindeki ticaret yapısı artık parmaklarımızın ucunda ve nerede yaşarsak yaşayalım bir tıkla erişebilecek kadar yakınımıza geliyor. Reklam alanında çoğu müşterimiz modern dünyaya adaptasyon sıkıntısı yaşıyor. Onları teknolojik araçları nasıl kullandığımız konusunda bilgilendirken sunduğumuz seslendirme hizmetleri alanında da taleplerine karşılık veriyoruz. Günümüz teknolojisinin ne anlama geldiğini anlamalarına yardımcı oluyoruz. Aşağıda başlıklarda ve başlık altında yer alan içerik bölümlerinde reklam alanları konusunda kısa bilgiler aktarılmaktadır. ARAÇ ÜSTÜ ANONS VE REKLAM SESLENDİRME

Bayan Reklam Sesleri


Bayan Reklam Sesleri

Etkili kampanyalar tüketici ile iletişimde etkileşimi attıran fırsatları da beraberinde getirir. Kişilere yeni ürünlerinizi tanıtırken mevcut ürünlerinizin de avantajlarından söz edebileceğiniz reklam tanıtım spotlarında ürünlerin maksimum düzeyde en iyi özelliklerini ifade eden anlatımlar bayan reklam sesleri ile tüketiciye aktarılmaktadır. Reklam sesleri sektöründe aktif rolü olan kadın seslendiriciler sesleri ile hem tüketiciye hem üreticiye hitap etmektedirler.

Erkek Reklam Sesleri


Erkek Reklam Sesleri

Pek çok marka kendisinin oyundaki tek oyuncu olduğunu düşünür. Tüketicilerin bir gün boyunca kullandıkları hizmetlerin ve markaların çeşitliliğini ve seçeneklerin çokluğunu unutmamakta fayda var. Onlarca ayrı ürünü olan bir markaya ürünlerinden biri sebebiyle sırt çeviren insanların olduğu gerçeğini göz ardı etmemek gerekir. Erkek reklam sesleri ile kişileri bir markayı veya medya kuruluşunu iş ortağınız yaparak tüketicilerin dikkatini çekecek aktif reklam sunumları hazırlayabilirsiniz. Yapılan iş birlikleri sizi yeni bir kitle ile tanıştırabilir. Site içerisinde ilgili sayfalarda ERKEK SES ÖRNEKLERİ dinleyebirsiniz.

Şarkılı Reklam Sesleri


Şarkılı Reklam Sesleri

Hızla değişen pazar koşulları sınıflandırmaları rekabetin günden güne artması sonucu benzer hizmetleri sunan çok sayıdaki firma ve kişilerin karşınıza çıkartmaktadır. Verilen hizmetlerde donanımlı olanlar zirvede karşınıza çıkarken diğerleri ise gelişme aşamasında yerlerini alarak faaliyetlerine gelişerek devam etmekte yada sektör değiştirmektedir. Başarı büyük ölçüde pazarlama iletişiminin kuvvetli olması ve uygulama elemanlarının profesyonelce kullanmasına bağlıdır. Başarılı şarkılı reklam çalışmalarını beğenize sunarak sizin içinde hazırlayacağımız şarkılı jingle yapımları için bizimle iletişime geçmenizi bekliyor olacağız.

Televizyon Reklam Sesleri


Televizyon Reklam Sesleri

Televizyon izlenirliği bitecek bitiyor diye hep yazılır çizilir ancak durum hiçte öyle gözükmüyor. Televizyonun dijital çağda güçlü etkisinin sürdürdüğünü gördüğümüz yıllar içerisindeyiz. Televizyon reklam iletileri kısa öz ve kışkırtıcı olması nedeniyle etkinliği çok yüksek olan bir reklam aracıdır. Görsel olarak pahalı bir reklam organı olması nedeniyle reklam veren işletmeye itibar kazandırır. Görsel tasarımcılar hazırlayacakları prodüksiyon ürünleri içerisinde dikkat çekici metinler görüntü kareleri hareket unsurları ve ses gibi tasarım ve iletişim araçlarını kullanarak ortaya video veya fotoğraf karelerini çıkartırlar. Televizyon bilgisayar sosyal medya akıllı iletişim araçları gibi alanlarda kullabilecek görsel yapımlara televizyon reklam sesleri adı altında sunduğumuz seslendirme hizmetleri ile katkı ve destek sağlıyoruz.

Radyo Reklam Sesleri


Radyo Reklam Sesleri

Televizyon için söylenen radyo dinlenirliği bitti bitiyor ifadelerine baktığımızda ise aynı durumu radyo dinlenirliğinin aktif oluşunu görmek mümkün. Gelelim radyo reklamlarına. Herhangi bir firma tarafından bir ürünün sadece üretilmesi satış için yeterli koşul değildir. Reklam yapımları firmalar için gerekli satış unsurlarından biridir. Reklam uygulanışı itibariyle hedefte olan tüketici kitlesi üzerinde belirli bir izlenim oluşturmak kitlenin düşünce ve davranış alışkanlıklarını etkilemek alım satım işlemine yönlendirerek tüketici ve üretici arasında iletişimi arttırma amacına yönelik mesajlar barındırır. Bu artış amacına varabilmek için reklam mesajının tüketiciye görsel veya işitsel olarak ulaşması gerekmektedir. Yapılacak tanıtım ve duyurularda iletişim aracı olan radyo yayınlarında radyo reklam sesleri ile etki oluşturma ilkesine dayalı seslendirme desteği vermekteyiz. Üretilen hizmetin o ürünü tanımayan hedef tüketici kitlesi tarafından tanınması için reklam uygulamaları ekonomik kalkınmaya büyük yardım sağlamaktadır. Yeni veya geliştirilmiş ürünlerinlerin piyasaya sürülmesinde piyasada tanınmasında önemle gözetilmesi gereken konulardan biri reklam yayınları içerisinde kullanılacak olan radyo reklam sesleridir. Radyo reklam sesleri kategori ve içerisinde yer alan alt başlıklarda güncellenen içerikler sunmaktayız.

Youtube Reklam Sesleri


Youtube Reklam Sesleri

Gün içerisinde milyonlarca saat izlenme oranı olan youtube reklamlarını hiç kullandınız mı ? Youtube dünyanın 2. en büyük arama motorudur. Yapılan araştırmalar video reklamlarının satışlara olumlu yönde katkıda bulunduğunu çok net bir şekilde gösteriyor ve firmaların çok kanallı medya reklam spotları kullanımında daha etkin rol alması gerektiğini kanıtlıyor. Markalara tüketiciler ile bağlantı kurmaları için altın fırsatlar sunan video içerikleri her markada ve yayın platformunda farklı özellikler gösteriyor. Video oluşturma sürecindeki en önemli şeylerin başında gelen konulardan biri ise videonun kendi hakkınızda ki bilgileri aktarırken izleyici hakkında olan kullanım bölümlerinin ağırlıklı olması ve onların tercihlerine yönelik hazırlanmasıdır. Youtube reklam sesleri ile sunduğumuz seçenekler firma tanıtımlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz ses desteğini tamamlıyor.

İnstagram Reklam Sesleri


İnstagram Reklam Sesleri

İnstagram 800 milyon kullanıcı kaydı ve etkileşimde aktif yapısı ile kullanıcılarına bir çok paylaşım seçeneği sunmaktadır. İnstagramda reklam veren sayısı 2 milyon kullanıcının üzerine çıkmış durumda. Reklamcılık alanında aktif olarak kullanılan görsel unsurlar ortaya çıkacak kazanç ve sonuçlarda üretici ve tüketiciler arası iletişim bağı kurmaktadır. Görsel reklam konusuna önem veren firmalar müşterileri ile sürekli iletişim halinde olacakları sunumları aktif olarak güncellemektedir. Bilindiği gibi görsellik reklam ile buluştuğunda ortaya harika sonuçlar çıkabiliyor. İnstagram yayınlarınızda kullanabileceğiniz instagram reklam sesleri ile görsel reklamlarınızda kullanabileceğiniz içeriklerinize instagram reklam sesleri sunuyoruz. Akıllarda kalıcı dikkat çekici seslendirmeler için bize ulaşmanız bir tık kadar kolay. Firma ürün tanıtımınıza katkı sağlayacak görsel reklam yapımları ile güncel reklam kampanyaları hazırlayarak kazancınızı arttırmanız mümkün olabilir.

Ulusal Reklam Sesleri


Ulusal Reklam Sesleri

Ulusal reklamları işletmeler açısından ele aldığımızda üretilen hizmetlerin tüketiciye duyurulması ve pazarda yer alan aynı tür hizmetlerin çokluğu sebebiyle ulusal firmaların kullanmayı tercih ettikleri yapımlar arasında görüyoruz. Ulusal reklamlar geniş kitleye hitap eden firmaların tercihidir. Tüketici gözüyle reklamlar ihtiyaçlarına cevap veren binlerce aynı hizmet arasından kendi yararına en faydalı olanı seçmeye olanağı tanıyan bir araç. Tüketicinin üretilen hizmeti tercih etmesine yönelik hazırlanan sunumlarda ürüne olan talebin canlı tutulması açısından reklamın öneminin en fazla bilincinde olanlar ulusal piyasada faaliyet gösteren firmalardır. Pazar satışa elverişli durumda ve tanıtımlarınızda ki yerimizi ulusal reklam seslerimiz ile alıyoruz. Verimli alanlara yatırım yapan firmaların teşvik aracı olarak kullandığı reklam yapımlarında reklam seslendirme ihtiyaçlarının bir kısmını karşılıyoruz.

Yerel Reklam Sesleri


Yerel Reklam Sesleri

Yerel reklam seslendirmeleri ile ürün veya hizmetlere nerede hangi koşullarda ulaşılabileceği konusunda günümüz yaşam biçimine uygun güncel yapıda üretici ve tüketici arasındaki uzaklığı giderme amacı taşıyan yerel reklam seslendirme tasarımları hazırlıyoruz. Firmanın tüketici ile doğrudan iletişimi göz önüne alınırsa üreticiden tüketiciye doğru ulaşım biçimi olan reklamların, günümüz üretici ve tüketici ihtiyaçlarına yönelik olması da önemli bir faktör olarak ortaya çıkmaktadır. Çalışmalarımızda sade ve net anlatımlı reklamlar ile tüketiciye hitap esas alınmaktadır. Türkiye genelinde yerel radyolar için hazırladığımız yerel radyo reklam örnekleri sitemizde ki ilgili bölümlerde yer almaktadır.

Jingle Sesleri


Jingle Sesleri

Jingle sesleri firma ürün markalaşma çalışmalarında radyo televizyon sosyal medya uygulamaları içerisinde kullanılan ses yapımlarının bir bölümünü kapsamaktadır. Jingle sesleri genel uygulama itibari ile okunacak olan metinleri baskın vurgulayıcı etkili seslendiren kişilerce hazırlanır. Seslendirmenin her alanında olduğu gibi jingle seslendirme teknikleri içerisinde de ön planda olan konu etkili dikkat çekici çalışma türlerini ortaya çıkartmaktır. Hazırlanan metni dikkat çekici şekilde sunmayı hedefleyen jingle seslendirmeleri sunduğumuz yapımlar arasındadır.

Vokal Reklam Sesleri


Vokal Reklam Sesleri

Firma yada ürün tanıtmada önemli rol oynayan özel tercihlerdendir müzik ile pekişmiş olan vokal şarkılı reklam sesleri. Dinleyicilere vokal şarkılı reklam seslendirmeleri ile seslenen vokalistler kullanılan müziklerinde etkisiyle dinleyicide ilgiyi arttırır. Dinleyenlerin hoşlandığı türde olan şarkılı reklam veya jingle yapımlarında dikkatleri üzerlerine çekebilen vokal ses sanatçıları reklamlarda tercih edilmektedir. Sözleri müzik üzerine uyumla okuyan seslendiriciler dinleyene iletilmek istenilen mesajın etkisini de arttırmaktadır.